Griovimo darbai

Kiekviena šeima svajoja apie namus, į kuriuos būtų gera grįžti, kuriuose jie jaustųsi jaukiai, saugiai ir patogiai. Todėl kuriant namų interjerą ir išplanavimą labai svarbu jį padaryti kuo funkcionalesnį ir atitinkantį asmeninį skonį. Visgi įsigijus ne naujai pastatytą būstą arba keičiantis poreikiams ir norint sujungti erdves ar kardinaliai perstatyti namus, dažnai tenka priimti sprendimą griauti tam tikras sienas, nišas ar net visą pastatą.

820x161-griovimo darbai-min

Griovimo darbai – patirties, žinių ir tinkamos įrangos reikalaujanti remonto ar statybų dalis. Jei norite, kad jie būtų atlikti maksimaliai saugiai ir kokybiškai, vertėtų samdyti šios srities specialistus. Esame sukaupę didelę patirtį griaunant įvairių tipų pastatus ir sienas, todėl galime užtikrinti, kad griovimo darbai bus atlikti pagal visus nustatytus reikalavimus ir jūsų turimą projektą. Mūsų atliekamos paslaugos:

  • gyvenamųjų pastatų griovimo darbai;
  • pramoninių ir gamybinių pastatų griovimo darbai;
  • apleistų pastatų griovimo darbai;
  • perdangų, laiptų, pamatų, bei kitų betoninių konstrukcijų griovimo darbai;
  • sienų, nišų griovimo darbai.
  • angų kirtimas langams ar durims.

Kad nuo jūsų galvos nuimtume visus griovimo darbų planavimo ir įgyvendinimo rūpesčius, pasirūpiname viskuo nuo A iki Z. Tai reiškia, kad esant poreikiui suteiksime įvairias konsultacijas, patarsime, kaip gauti leidimus griovimui, pildyti dokumentus, rengti projektus, o be viso to, pasiūlysime ir statybinių atliekų bei šiukšlių išvežimo paslaugas, šalia namų galėsime pastatyti specialius statybinių šiukšlių konteinerius. Tad nesijaudinkite dėl namuose po griovimo darbų atsiradusios netvarkos ir susikaupusių šiukšlių – operatyviai sutvarkysime aplinką ir išgabensime bei surūšiuosime visas šiukšles.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Patirtis. Esame įgyvendinę daug skirtingų projektų, todėl žinome, kaip dirbti, kad viskas vyktų sklandžiai ir pagal planą.
  • Kaina. Mūsų siūlomos griovimo darbų kainos – vienos geriausių rinkoje, todėl įvertinsime jūsų poreikį ir pateiksime konkurencingą pasiūlymą.
  • Greitis. Atsižvelgiame į klientų lūkesčius ir terminus, todėl dirbame greitai ir efektyviai.
  • Komanda. Mūsų patyrusi komanda ne tik atliks griovimo ar šiukšlių išvežimo darbus, bet ir patars visais eigoje iškilusiais klausimais ir padės priimti jums palankiausius sprendimus.

Jei jus domina darbų griovimo kainos, terminai ar bet kokie kiti su aplinkotvarka susiję klausimai, susisiekite su mumis ir padėsime išspręsti visas problemas.

Jūsų vardas

Jūsų el. paštas

Užklausimo tema

Užsakymo data

Papildoma informacija

PASLAUGOS

šiukšlių išvežimas

statybinių atliekų išvežimas

buitinės technikos išvežimas

statybinių konteinerių nuoma

aplinkos tvarkymas