Šiukšlių išvežimas Vilniuje

Šiukšlių surinkimas, šiukšlių išvežimas Vilniuje iš buto, namo, sodybos, biuro, gamybinių patalpų ir kitų objektų tampa vis aktualesne problema, nes, didėjant vartojimui, aplinkoje susidaro vis daugiau šiukšlių.

Tel. +370 (687) 32923

El. paštas: recycling444@gmail.com

820x161-siuksliu isvezimas-min

Greitas šiukšliu išvežimas Vilniuje

Augant žmonių skaičiui ir vartojimo mastams, Vilnius ir Lietuva susiduria su atliekų problemomis: kaupiasi ir išmetamų bei išvežamų buitinių, statybinių, žaliųjų atliekų kiekiai.

Žinant jų žalą, kuri daroma mūsų žemei, siekiama ją sumažinti priimant naujus įstatymus ir taikant šiuolaikines priemones bei griežčiau vertinant senąsias: šiukšlės rūšiuojamos, perdirbamos, utilizuojamos, atidžiau tikrinamas įmonių ir fizinių žmonių šiukšlių rūšiavimas, surinkimas, išvežimas ir tolesnis realizavimas.

Įmonėms, kurių pagrindinė ar viena iš specializacijos veiklų yra šiukšlių išvežimas, keliami vis aukštesni reikalavimai, kurių neįgyvendinant neišduodami reikalingi leidimai dirbti. Fiziniams asmenims taip pat taikomos griežtesnės nuobaudos ir gresia nemenka piniginė bauda už netinkamą atliekų tvarkymą.

Vis dažniau žmonės sąmoningai ar nenorėdami sulaukti baudos rūpinasi ir yra suinteresuoti tinkamu šiukšlių tvarkymu, todėl patys atidžiau rūšiuoja ir pakartotinai perdirba namuose sukauptas atliekas, rūpinasi, jog išvežtos būtų tinkamai utilizuotos, nepaliktos bet kur. Žinoma, kol kas dar galima pamatyti statybinių šiukšlių prie buitinių atliekų konteinerių, tačiau toks vaizdas aptinkamas vis rečiau, kadangi ženkliai padidėjo skiriami bauda už netinkamą atliekų tvarkymą. Tuo labiau, kad šiuo metu tai padaryti nesunku, kadangi kiekvienam yra prieinamos šiukšlių išvežimo paslaugos ir galima išsirinkti geriausiai lūkesčius atitinkančią įmonę Vilniuje.

Atliekų išvežimas Vilniuje

Mūsų įmonė teikia visas su šiukšlių ir atliekų išvežimu susijusias paslaugas: pirmiausia šiukšles (statybines ir griovimo, komunalines, daržo, sodo, baldų) surenkame ir rūšiuojame, jei reikia, galime išardyti įvairių rūšių didelių gabaritų atliekas, tuomet jas pakrauname ir per 1-4 val. visas darbas yra baigiamas. Jei norima, jog viskas vyktų greičiau, smulkias ar birias šiukšles pravartu sudėti į didesnius maišus ar dėžes, kurių krovimas mūsų darbuotojams užtruks mažiau laiko. O taip sutaupomas ir pačių vilniečių ar verslą plėtojančių gamybos, statybos įmonių biudžetas.

Šiukšlės ir statybinės atliekos gali būti surenkamos ir išvežamos iš buto, namo, sodybos, biuro, gamybinių patalpų ir kitų objektų kuriuose susikaupia didelis kiekis skirtingų ar panašių rūšių atliekų. Priklausomai nuo kiekio ir atliekų rūšies išvežama pritaikytu transportu.

Samdant mūsų įmonę klientui neriekia rūpintis dėl skirtingų atliekų, kadangi mes patys jas rūšiuojame ir pristatome į reikiamus objektus. Jei yra reikalinga, galime pateikti utilizavimo dokumentus, įrodysiančius, jog šiukšlės, atliekos sutvarkytos tinkamai ir vėliau nekils jokių bėdų.

Mūsų įmonės vykdomas šiukšlių išvežimas Vilniuje ir Vilniaus apylinkėse (iki 30 km spinduliu), suteikia galimybę paslaugomis naudotis ne tik miesto, bet ir užmiesčio gyventojams ar toliau nuo centro įsikūrusioms pramonėms. Atokiau gyvenantiems tai itin aktualu, kadangi šiukšlės čia išvežamos daug rečiau nei mieste.

Mūsų privalumai:

  • Šiukšles, nuo užsakymo gavimo, išvežame per 1-4 valandas;
  • Surenkamas šiukšles rūšiuojame;
  • Vieno atvykimo metu galime išvežti iki 10 tonų šiukšlių;
  • Esant poreikiui, išmontuojame, išardome stambiagabaritines atliekas;
  • Esant reikalui, išrašome utilizavimo pažymas, sutvarkome atliekų deklaracijas.

Šiukšlių išvežimo paslaugų kainos Vilniuje priklauso nuo surenkamų atliekų rūšies (statybinės šiukšlės, komunalinės šiukšlės, stambiagabaritinės šiukšlės, baldai, automobilinės atliekos, žalios atliekos), krovimo sudėtingumo ir medžiagų kiekio, pasikrovimo laiko bei transportavimo atstumo. Tiems, kam aktualu sutaupyti ir pagreitinti darbus, dar kol neatvyko šiukšlių išvežimo įmonė, atliekas galima suskirstyti pagal rūšį, dydį ir patogiai jas sudėti, paruošti nešimui.

Pavojingos atliekos, kurių nevežame:

  • galvaniniai elementai, turintys sunkiųjų metalų (Pb, Ni-Cd, Hg);
  • pasenę vaistai;
  • dezinfekcijos skysčiai, balikliai, įvairių valiklių likučiai;
  • gyvsidabrio turinčios atliekos – liuminescencinės lempos, termometrai bei kiti nuodingi chemikalai.

Jei Jums aktualus šiukšlių išvežimas Vilniuje ir jo apylinkėse, šios problemos sprendimą galite patikėti mūsų įmonei, kadangi tai mūsų specializacija.

 

[contact-form-7 id=”81″ title=”Contact form 1″]

PASLAUGOS

šiukšlių išvežimas

statybinių atliekų išvežimas

buitinės technikos išvežimas

statybinių konteinerių nuoma

aplinkos tvarkymas