Statybinių Atliekų Išvežimas Vilniuje

Remontuojant būstą Villniuje neišvengiamai susidaro statybinės atliekos ir tuomet statybinių atliekų išvežimas Vilniaus mieste tampa aktualia problema.

 

820x161-at.isvezimas-min

Ne tik įmonės, užsiimdamos tam tikra statybų, gamybos veikla, bet ir fiziniai asmenys susiduria su statybinėmis atliekomis. Net jei remontuojant butą ar namą, jo dalį, sodybą atskirose patalpose iš pažiūros susikaupia po nedidelį kiekį statybinių, nuo griovimo darbų likusių atliekų, nereikėtų apsigauti.

Statybinių atliekų išvežimo Kaina konteineriais

Atliekų išvežimo kaina konteineriais, mišrių statybinių atliekų.

 • Konteineris 5 m3 gruzui – 90eur;
 • Konteineris 6 m3 – gruzui 100eur;
 • Konteineris 8 m3 gruzui – 120eur;
 • Konteineris 10 m3 gruzui – 140eur;
 • Konteineris 5 m3 mix – 170eur;
 • Konteineris 6 m3 mix – 200eur;
 • Konteineris 8 m3 mix – 220eur;
 • Konteineris 10 m3 mix – 235eur;
 • Mikroautobusas 14 m3 – 1 m3 – 24eur;

 

Statybinių ir buitinių atliekų išvežimas Vilniuje

Vietoje to, kad bandytumėte šiukšles vežti tam nepritaikytu transportu, verta kreiptis į mūsų įmonę, nes mes turime specialiai statybinių atliekų išvežimui pritaikytą transportą, kurį atvykdami į objektą pasirenkame pagal atliekų kiekį, gabaritus. Tai gali būti:

savivartis (apkrova iki 8 t., ilgis – 5 m., plotis – 3 m.);

savivartis (apkrova iki 6 t., ilgis – 5 m., plotis – 2,5 m.);

Mercedes Sprinter (apkrova iki 2,5 t., ilgis – 4 m., plotis – 2,2 m., aukštis – 2,4 m.);

Mercedes Sprinter Maxi (apkrova iki 1,5 t., ilgis – 4,2 m., plotis – 1,25 m., aukštis – 1,85 m.).

Klientams, neturintiems kur talpinti statybines atliekas, rekomenduojame pasinaudoti mūsų teikiama paslauga – statybinių konteinerių

Paprastai atliekų išvežimo įmonės teikia kainų pasiūlymus individualiai pagal kliento poreikius. Kainos gali būti nustatomos pagal šiuos veiksnius:

 • Konteinerio dydis: Kainos gali skirtis pagal tai, ar pasirinksite mažesnį ar didesnį konteinerį. Didžiausias konteineris paprastai brangesnis nei mažas, tačiau jame galėsite įdėti daugiau atliekų.
 • Atliekų tipas: Skirtingi atliekų tipai gali turėti skirtingas išvežimo kainas. Pavojingosios ar specialiosios atliekos gali kainuoti daugiau nei paprastos buitinės atliekos.
 • Išvežimo dažnumas: Kai kurios įmonės gali pasiūlyti nuolaidas ar specialias kainas klientams, norintiems reguliariai naudotis jų paslaugomis.
 • Transportavimo atstumas: Kaina taip pat gali būti priklausoma nuo to, kiek toli yra jūsų nuo atliekų išvežimo įmonės baze.
 • Papildomos paslaugos: Kai kurios įmonės gali siūlyti papildomų paslaugų, tokias kaip pagalbininkų paslaugos atliekų įdėjimui į konteinerį.

Kodėl reikalingas statybinių atliekų išvežimas?

Sudėjus mažas krūveles į bendrą – dažniausiai susidaro daug didesnis atliekų kiekis, negu tikėtasi. Tačiau nesvarbu, koks statybinių ir kitų atliekų kiekis sukaupiamas, išvežti jas ir palikti tam neskirtose vietose (kaip vis dar kartais randama paliktas miškuose, stotelėse, prie daugiabučių namų konteinerių) griežtai draudžiama, dėl to numatytos ir pažeidus įstatymus gresia nemenkos baudos.

Be abejo, statybinių atliekų išvežimas ir sutvarkymas kainuoja papildomai, tačiau pateiksime patarimų, kaip galima sutaupyti.

Kaip sutaupyti išvežant statybines šiukšles?

Prie statybinių atliekų priskiriama: betonas, gelžbetonis, plytos, stiklas, plastikas, mediena ir jos gaminiai, grindų dangos, akmens ir stiklo vata, įvairios izoliacinės ir apdailos medžiagos, namų santechnika ir pan.

Kaip buvo minėta, jų negalima tiesiog nunešti ar nuvežti iki įprasto buitinių atliekų konteinerio ir palikti, bet būtina tinkamai sutvarkyti. Jei patiems tai užimtų per daug laiko ar neturima tinkamos įrangos, verta pasikliauti tuo užsiimančių įmonių paslaugomis ir statybinių atliekų išvežimas Vilniuje nesukels nepatogumų – viskas bus sutvarkyta per kelias valandas nuo susitarimo.

Atvykus į objektą surenkamos įvairaus pobūdžio atliekos, vėliau statybinės atliekos surūšiuojamos atskiriant medieną, metalą, stiklą, betoną ir kitas medžiagas bei jų gaminius vienus nuo kitų. Taip pat jos atskiriamos nuo kitų buitinių atliekų, todėl klientai prieš atiduodant šiukšlių tvarkymą mums, nėra priversti jų surūšiuoti ir visas šis procesas jų neapkrauna papildomais darbais.

Mūsų įmonei surūšiavus atliekas, jos išvežamos į tolesnius realizavimo objektus: skirtingų medžiagų perdirbimo bendroves arba statybinių atliekų sąvartynus. Suteikę paslaugas išduodame utilizavimą patvirtinančius dokumentus, kurie verslininkams gali suteikti mokesčių lengvatų. Tad, atsakingai vertinant šiukšlių išvežimą, perdirbimą, padedama ne tik gamtai, bet ir sulaukiama grįžtamos naudos savo įmonei.

Statybinių atliekų išvežimas Vilnius ir jo rajonai

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje ir rajone atliekamas suderinus patogų laiką su klientu, aptarus visas sąlygas ir apytikslią kainą iš anksto. Tikslus užmokestis apskaičiuojamas pagal galutinį statybinių medžiagų kiekį, pobūdį, sugaištą darbo laiką, transportavimo atstumą. Norint sutaupyti išvežant statybines atliekas patariama pirmiausia jas surūšiuoti pagal medžiagą ir dydį: atskirti metalo, medžio, betono, stiklo atliekas, dideles dalis sujungti ir surišti ar suklijuoti į krūvas (pavyzdžiui medines lentas, stiklo paketus), o mažas, smulkias – sukrauti į tvirtesnius maišus ar nuo statybų atlikusias plastmasines, kartotines dėžes (tiesa, kartotines patariama papildomai apklijuoti lipnia juosta, kad sutvirtintumėte ir birios medžiagos nešant nepradėtų byrėti). Jei nežinote ar neturite galimybių deramai išvežti ir sutvarkyti statybinių atliekų, patikėkite visus rūpesčius specializuotai įmonei ir statybinių atliekų išvežimas bus sklandus ir greitas.

[contact-form-7 id=”81″ title=”Contact form 1″]

PASLAUGOS

šiukšlių išvežimas

statybinių atliekų išvežimas

buitinės technikos išvežimas

statybinių konteinerių nuoma

aplinkos tvarkymas