Statybinių konteinerių nuoma

Planuojate statybų projektą ar reikia patikimo konteinerio jūsų laikinam sandėliui? Mes turime sprendimą ir ta yra statybinių konteinerių nuoma iš mūsų įmonės.

Tel. +370 (687) 32923

Kodėl rinktis mūsų statybinius konteinerius?

Platus pasirinkimas: Teikiame įvairaus dydžio konteinerius, kad atitiktume jūsų poreikius. Nuo mažų sandėlio konteinerių iki didelių statybinės įrangos laikymo konteinerių.

Aukštos kokybės: Mūsų konteineriai yra tvirti, patikimi ir tinkami naudoti bet kokiomis oro sąlygomis.

Pristatymas ir paėmimas: Užtikriname greitą ir patogų statybinio konteinerio pristatymą į jūsų vietą ir nuėmimą po naudojimo pabaigos.

Saugumas: Mūsų statybiniai konteineriai yra saugūs, užrakinti ir apsaugoti nuo vagysčių ar vandalizmo.

Prieinamos kainos: Siūlome konkurencingas kainas, kad jūsų projektas būtų ekonomiškas.

Suteikite savo projektui patikimą laikiną sandėlį arba įrankių saugyklą. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų statybinių konteinerių nuomos paslaugas. Mes esame jūsų partneris statybos darbuose!

Statybinių konteinerių išmatavimai

  • 8 m³
  • 10 m³
  • hakiniai HOOK LIFT konteineriais (užtraukiami)

820x161-kont.nuoma-min

Kaip reikalinga statybinių konteinerių nuoma ?

Nors ekonominės krizės metu statybos srityje buvo jaučiamas sąstingis, tačiau ekonomikai po truputį atsigaunant, statybų verslas taip pat proporcingai juda į priekį: statoma daugiau pramoninių pastatų, daugiabučių, dėl ko kuriamos naujos darbo vietos, suaktyvėja statybinių medžiagų tiekėjų ir pardavimo verslas, aktyviau perkama ar nuomojama statybų technika ir kita reikalinga įranga. Priklausomai nuo to, kaip dažnai įranga bus naudojama, meistrai turi apsispręsti dėl pirkimo ir nuomos klausimo.

Kadangi užbaigti kai kuriuos darbus reikia specialiai pritaikytų įrankių, kuriuos net ir profesionalūs statybų meistrai naudoja retais atvejais, todėl įvertinus visas sąmatas apskaičiuojamas nuomos naudingumas. Be abejo, nuoma dažnai pasiteisina net nuomojantis dažnai naudojamą įrankį, įrangą, kurie yra labai brangūs ar dideli.

Statybinių konteinerių nuoma aktuali statybų įmonėms ar fiziniams asmenims, kai reikia atlikti esamo pastato griovimo darbus, kai statomas naujas, ar prireikus išvežti seniai susikaupusias statybines medžiagas. Tai padeda išvengti statybų aikštelėje netvarkos: besimėtančių ir greitai besikaupiančių šiukšlių, kurių išties būna labai daug, ypač atliekant griovimo darbus. Į konteinerius galima mesti įvairias, nereikalingas statybines medžiagas: lentas, plytas, dažų bei kitas dėžes ir t. t. Specialūs konteineriai atsparūs stipriems smūgiams, todėl nereikalingos medžiagos gali būti metamos ir iš aukščiau, nereikia jų nešti žemyn.

Aikštelėje išmėtytos statybinių medžiagų liekanos, griuvėsiai ir pan. trukdo normaliai atlikti darbus, gali būti nelaimingų atsitikimų priežastis. Užsižiūrėjus einant galima užkliūti, be to gali kas nors nukristi iš kažkurio statomo pastato aukšto ir sužeisti praeinantį. Tad, siekiant išvengti ne tik netvarkos, bet ir nemalonių nutikimų darbe ar individualiai remontuojant savo būstą pravartu šalia pastatų ar aikštelėje pastatyti specialius statybinius konteinerius, kurių dydį ir talpą galima pasirinkti.

Statybinių konteinerių nuoma fiziniams asmenims gali būti reikalinga ne tik statybų aikštelėje, remontuojant būstą, bet ir norint susitvarkyti seną palėpę, kur susikaupė itin daug nereikalingų daiktų. Taip neteks vaikščioti pirmyn ir atgal iš antro ar trečio namo aukšto, nereikalingas buitines šiukšles (drabužius, daiktus, išardytus baldus) bus galima atsargiai mesti į apačioje pastatytą konteinerį. Be to, nereikės pergyventi, jog viskas, kas nereikalinga, netilps į tam tikrą turimą transportą.

Statybų konteinerio ir statybų įrangos nuomos privalumai

  • Žinant, jog tam tikros statybinės įrangos reikės tik vienam ar porai kartų, trumpam laikotarpiui, tikriausiai net neverta mąstyti apie jos pirkimą, kas kainuotų ženkliai didesnę pinigų sumą.
  • Nuo statybinės įrangos gamintojo labai priklauso gaminių kokybė, eksploatacijos savybės ir tarnavimo laikas. Brangesnė, patikimų gamintojų technika pasižymi aukštesniais parametrais, tačiau vis tik po kurio laiko bet kuriai įrangai reikia atlikti remonto darbus, kurie taip pat sudaro nemenkas išlaidas ir rūpesčius, nes pirmiausia reikia rasti, kas geba taisyti tokį įrenginį. Nuomojantis visi šie nepatogumai neslegia klientų pečių. Tačiau labai svarbu, kad įrangą besinuomojantys asmenys būtų sąmoningi ir suprastų,  kad nors ir mokama tam tikra pinigų suma už valandą ar dieną, tačiau specialiai gadinti įrenginio tikrai nereikia.
  • Nuomojantis taip pat nereikia sukti galvos dėl to, kur laikyti visą didelę techniką tuo metu, kai įranga nenaudojama, kadangi tikriausiai reikėtų nuomotis ar įsigyti pakankamai erdvų sandėlį. Be to, nereikia pamiršti, kad niekas neapsaugotas nuo vagysčių. O kaip yra žinoma, statybų technika ar jos dalys dažnai tampa vagišių taikiniu, ypač prastai saugomuose patalpose. Tad dar reikia pasirūpinti draudimu ir tinkama, saugia laikymo aplinka.

 

Suteikite savo projektui patikimą ir patogų statybų konteinerį. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų statybinių konteinerių nuomos paslaugas. Mes esame jūsų partneriai statybos darbuose!

[contact-form-7 id=”81″ title=”Contact form 1″]

PASLAUGOS

šiukšlių išvežimas

statybinių atliekų išvežimas

buitinės technikos išvežimas

statybinių konteinerių nuoma

aplinkos tvarkymas